Matrace,ergonomické matrace,kvalitní matrace - Studio zdravého spánku


matrace » ALENKA dětská matrace do postý

Matrace

Dětská - kojenecká matrace, jádro je tvořeno z kvalitní PUR pěny. Vyrábí se ve standardním rozměru 60x120cm, se snímatelným potahem, výška matrace je 7 cm, potahová látka JABA je pratelná do 60°C.Cena je 700,- Kč

Detail produktu | Objednání Standartní rozměr 700 Kč

matrace » HAVAI

Matrace

Patří do excelentní řady luxusních matrací, u kterých jsou použity vysoce kvalitní materiály. Je vzdušná a přitom velice pevná. Kumuluje vlastnosti lepených matrací a roštů. Pod tuto matraci stačí běžný pevný rošt. Je opatřena jedinečnými pětizávitovými pružinami, které zajišťují vysokou nosnost, pružnost a pohodlí. To je navíc umocněno vložením desky z pružných kokosových vláken nad pružinovou kostru. Výška matrace je 24 cm. Snímatelný potah matrace je třívrstvý - materiál TYLER, prošev s termicky pojeným PES rounem 250g, praní do 60°C, tuhost 4, nosnost 130kg. Ve variantě soft je použita potahová látka PADEA, taktéž s termicky pojeným PES rounem 150g a nižší deska z kokosových vláken. Výška matrace je 21cm, tuhost 3 a nosnost 120kg.

Detail produktu | Objednání Standartní rozměr 4900 Kč

matrace » IVA

Matrace

Klasické jednodílné matrace pro nejšiřší použití. Jádro je vyrobeno z kvalitní PU pěny. Snímatelný potah je třívrstvý – materiál MATALA, prošev s termicky pojeným PES rounem 150g. Výška matrace je 12 cm, tuhost 1, nosnost do 90kg. Čistění „P“. Ve variantě natur je v jádru matrace použit přírodní materiál NATUREX, výška matrace je 13cm, tuhost 2. Matrace VAJ je shodná s matrací IVA, pouze je u ní použit nestandardní potah – bez proševu. Tyto matrace jsou spíše určeny pro příležitostí lůžka, na chaty atp.

Detail produktu | Objednání Standartní rozměr 2200 Kč

matrace » IVA nature

Matrace

Klasické jednodílné matrace pro nejšiřší použití. Jádro je vyrobeno z kvalitní PU pěny. Snímatelný potah je třívrstvý – materiál MATALA, prošev s termicky pojeným PES rounem 150g. Výška matrace je 12 cm, tuhost 1, nosnost do 90kg. Čistění „P“. Ve variantě natur je v jádru matrace použit přírodní materiál NATUREX, výška matrace je 13cm, tuhost 2. Matrace VAJ je shodná s matrací IVA, pouze je u ní použit nestandardní potah – bez proševu. Tyto matrace jsou spíše určeny pro příležitostí lůžka, na chaty atp.

Detail produktu | Objednání Standartní rozměr 2600 Kč

matrace » KLARA

Matrace

Oblíbená sendvičová matrace, kde jádro matrace je tvořeno 7 cm vysokou RE deskou z pojeného lehčeného polyuretanu, která je vložena mezi vrstvy polyuretanové pěny, která je na obou spacích stranách profilována do masažních bodů. Snímatelný potah je tvořen třívrstvou prošívanou potahovou látkou MATALA – prošev s termicky pojeným PES rounem 150g. Je vhodná i do mládežnických a dětských lůžek. Výška matrace je 11 cm, tuhost 3 a nosnost 80kg. Čistění „P“.

Detail produktu | Objednání Standartní rozměr 2350 Kč

matrace » LUCY 16cm

Matrace

LUCY Tato komfortní matrace je kombinací dvou vysoce elastických HR pěn s rozdílnou tuhostí jednotlivých stran, tuhost 3 zelená a tuhost 2 žlutá strana matrace. Je na zákazníkovi, která strana matrace mu bude při spánku více vyhovovat. Díky perforaci povrchu jádra a rozdělení do 5 anatomických zón nabízí tato matrace možnost ideálního „vnoření” lidského těla a rozložení tlaku po celé její ploše. Příčné průřezy v jádře matraci ideálně odvětrávají a odvádí případnou vlhkost. Tato matrace není klasicky lepená, oba materiály jádra jsou navzájem spojeny speciálními zámkovými výřezy. Matrace je opatřena mezi jádrem a potahovou látkou separačním návlekem. Snímatelný potah matrace je třívrstvý - materiál PADEA: s proševem s termicky pojeným PES rounem 150g, praní do 60°C, výška matrace je 16 cm, nosnost 110kg.

Detail produktu | Objednání Standartní rozměr 4500 Kč

matrace » MARUSKA dětská matrace do post

Matrace

Dětská – kojenecká sendvičová matrace, kde je jádro tvořeno deskou z kokosového vlákna, vloženou mezi vrstvy kvalitní polyuretanové pěny. Vyrábí se ve standardním rozměru 60x120cm se snímatelným potahem. Výška matrace je 7 cm, potah JABA je pratelný do 60°C.Cena tohoto standartního rozměru je 1030,- Kč.

Detail produktu | Objednání Standartní rozměr 1030 Kč

matrace » MONIKA

Matrace

Tato matrace patří do excelentní řady matrací, u kterých jsou použity ty nejkvalitnější materiály. Jádro matrace je vytvořeno z HR elastické pěny o vysoké objemové hmotnosti.
Matrace je konstruována s anatomickými výřezy, které zabezpečují jak velmi kvalitní odvětrávání, tak správnou fyziologickou polohu těla při spánku.
Střed matrace je speciálně vystužen a celé jádro zaručuje vysokou nostnost až do 130kg a tuhost 4.
Matrace je opatřena mezi jádrem a potahovou látkou separačním návlekem.
Snímatelný potah matrace je třívrstvý - materiál TYLER: s proševem s termicky pojeným PES rounem 250g, praní do 60°C,
výška matrace je 16 cm.

Detail produktu | Objednání Standartní rozměr 5750 Kč

matrace » NORIA

Matrace

Oblíbená matrace sendvičového typu. Vysokou nosnost této matrace zaručuje RE deska z pojeného lehčeného polyuretanu, která je vložena mezi vrstvy diagonálně tvarované polyuretanové pěny. Toto diagonální tvarování – vlnky, umožňuje dokonalé provětrávání matrace a odvod vlhkosti. Snímatelný potah je třívrstvý – materiál MATALA, prošev s termicky pojeným PES rounem 150g. Pro svoji odolnost a přitom pohodlnost je velmi vhodná i do mládežnických a dětských lůžek. Výška matrace je 12 cm, v provedení high 15cm, tuhost 2,5 a nosnost 90kg, resp. 100kg. Čistění „P“. KLÁRA Oblíbená sendvičová matrace, kde jádro matrace je tvořeno 7 cm vysokou RE deskou z pojeného lehčeného polyuretanu, která je vložena mezi vrstvy polyuretanové pěny, která je na obou spacích stranách profilována do masažních bodů. Snímatelný potah je tvořen třívrstvou prošívanou potahovou látkou MATALA – prošev s termicky pojeným PES rounem 150g. Je vhodná i do mládežnických a dětských lůžek. Výška matrace je 11 cm, tuhost 3 a nosnost 80kg. Čistění „P“.

Detail produktu | Objednání Standartní rozměr 2900 Kč

matrace » NORIA 12 cm

Matrace

Oblíbená matrace sendvičového typu. Vysokou nosnost této matrace zaručuje RE deska z pojeného lehčeného polyuretanu, která je vložena mezi vrstvy diagonálně tvarované polyuretanové pěny. Toto diagonální tvarování – vlnky, umožňuje dokonalé provětrávání matrace a odvod vlhkosti. Snímatelný potah je třívrstvý – materiál MATALA, prošev s termicky pojeným PES rounem 150g. Pro svoji odolnost a přitom pohodlnost je velmi vhodná i do mládežnických a dětských lůžek. Výška matrace je 12 cm, v provedení high 15cm, tuhost 2,5 a nosnost 90kg, resp. 100kg. Čistění „P“.

Detail produktu | Objednání Standartní rozměr 2900 Kč

Vrátit se na výběr řady matrací...