Matrace,ergonomické matrace,kvalitní matrace - Studio zdravého spánku


matrace » HANKA

Matrace

Tato matrace se řadí mezi základní typ pružinových matrací. Je velice oblíbena mezi uživateli. Jedním z hlavních důvodů oblíbenosti je její výrazná pružnost a vzdušnost. Pružinová kostra je kombinovaná s kvalitní polyuretanovou pěnou. Protlačení pružin zabraňuje ztužená ochranná vrstva Vutex. Výška matrace je 16 cm, tuhost 2, nosnost 90kg. Matrace je vyráběna ze snímatelného potahu MATALA, který je opatřen proševem s termicky pojeným PES rounem 150g. Ve variantě natur je v jádru matrace použit přírodní materiál NATUREX. Tuhost 3, čistění „P“.

Detail produktu | Objednání Standartní rozměr 2650 Kč

matrace » LAURA

Matrace

Luxusní, sendvičová, velmi pružná matrace, která díky celému jádru, tvořenému z komfortní pěny PANTERA, překonává vlastnosti latexových jader. Speciálním průřezem jádra jsou vytvořeny příčné horizontální kanálky, které zabezpečují dokonalé odvětrávání matrace. Přídavné vzdušné kanálky v oblasti ramen působí v této oblasti změkčení, čímž je optimálně podepřena a odlehčena páteř v každé spací poloze. Vlastní spací plochu tvoří horizontálně tvarovaná vysoce elastická HR pěna. Matrace je opatřena mezi jádrem a potahovou látkou separačním návlekem. Snímatelný potah matrace je třívrstvý - materiál TYLER je opatřen proševem s termicky pojeným PES rounem 250g, praní do 60°C. Výška matrace je 18 cm, tuhost 2,5 a nosnost 110 kg.

Detail produktu | Objednání Standartní rozměr 7400 Kč

matrace » LINDA

Matrace

Tato sedmizónová komfortní matrace se speciálně vyřezávaným „masážním“ povrchem z elastické HR pěny svým unikátním tvarováním zaručuje nejen ideální přizpůsobení matrace lidskému tělu, ale i výborné odvětrávání a odvod případné vlhkosti. Výsoká elasticita a tvarová stálost této „studené pěny“ je svými parametry srovnatelná s kvalitou pěnové pryže (LATEX). Tato matrace je vhodná jak na lamelové, tak na pevné rošty. Mezi jádrem matrace a potahem je separační návlek. Potah je třívrstvý - materiál TYLER, prošitý  termicky pojeným PES rounem 250g a pratelný do 60 °C. Výška 15 cm, tuhost 3 a nosnost 120 kg. U varianty soft je zvoleno jádro z měkčí HR pěny, čímž je snížena tuhost na 2 a nosnost na 110kg. Třívrstvý snímatelný potah matrace je tvořen materiálem PADEA a proševem s termicky pojeným PES rounem 150g, praní do 60°C.

Detail produktu | Objednání Standartní rozměr 4700 Kč

matrace » PAULA

Matrace

Jedinečná zónová matrace, jejíž jádro je vyrobeno z vysoce pružné HR polyurethanové pěny. Je vhodná do náročných podmínek s dlouhodobě ležícími pacienty, kdy díky speciálním příčným i podélným konstrukčním prvkům umožní lepší rozložení váhy těla a navíc je dokonalé provzdušněná. Tyto jednotlivé průřezy výrazně snižují možnost vzniku dekubitů (otlaků). Vyráběna je ve výšce 12cm nebo v provedení high ve výšce 15 cm s tuhostí 2 a nosností 100 kg nebo 120 kg. Matrace je opatřena mezi jádrem a potahovou látkou separačním návlekem. Snímatelný potah matrace je třívrstvý (PADEA), u matrace high (TYLER), s proševy s termicky pojeným PES rounem 150/250g a pratelný do 60°C. Speciální potah (SANAPUR), který taktéž nabízíme pro tuto matraci, je určen nejen pro zdravotnictví. Má výbornou, obousměrnou elasticitu, je omyvatelný, vodonepropustný, z vnitřní strany paroprodyšný s možností vyváření do 95 °C. Tyto potahy s úspěchem používájí naši odběratelé také v prostředích jako jsou odpočívárny v saunách a lázních, na masážních stolech, atp. Cena Paula HG /15 cm/ je 4.300,-Kč.

Detail produktu | Objednání Standartní rozměr 3800 Kč

matrace » SARA

Matrace

Komfortní luxusní sedmizónová sendvičová matrace, vyrobená z tvarovaných vysoce pružných polyuretanových HR pěn v kombinaci s pěnou PANTERA, která pozitivně působí v oblasti ramen, kyčlí a pánve svou vysokou elasticitou. Pro zlepšené provzdušnění při spánku je horní část horizontálně zvlněná, a tím přispívá ke zmírnění následků případného zvýšeného pocení. Matrace je opatřena mezi jádrem a potahovou látkou separačním návlekem. Snímatelný potah matrace je třívrstvý - materiál TYLER, s proševem s termicky pojeným PES rounem 250g, praní do 60°C. Výška matrace je 18 cm, tuhost 4, nosnost 130kg. Levnější varianta soft má nosnost sníženou na 110kg a tuhost 3, výměnou pěny PANTERA za neméně kvalitní HR pěnu. Třívrstvý potah z materiálu PADEA je opatřen proševem s termicky pojeným PES rounem 150g s možnosti praní do 60°C.

Detail produktu | Objednání Standartní rozměr 7900 Kč

matrace » XENIE

Matrace

Je luxusní matrací zhotovenou z pěnové pryže s podílem přírodního latexu. Její charakteristickou vlastností je excelentní elasticita a tvarová stálost. XENIE se svými vlastnostmi řadí mezi ty nejkvalitnější matrace. Její jádro o výšce 12 cm je rozděleno na tři anatomické zóny. Ty zajišťují tu nejideálnější měkkost a správnou polohu páteře při spánku každému uživateli. Matrace je opatřena mezi jádrem a potahovou látkou separačním návlekem. Snímatelný potah PADEA je opatřen proševem s termicky pojeným PES rounem 150g, praní do 60°C, tuhost 2, nosnost 110kg. Na přání je možno vyrobit tuto matraci ve variantě natur, kde je jádro matrace zvýšeno na 14cm hmotou z přírodního materiálu NATUREX. Tuhost 3.

Detail produktu | Objednání Standartní rozměr 5700 Kč

matrace » ŠÁRKA

Matrace

POPIS: Splňuje všechny ortopedické vlastnosti a patří mezi vysoce kvalitní matrace. Charakteristickou vlastností, která dotváří zaručený komfort, je vzdušnost a dokonalá pružnost. Čtyřzávitová pružinová kostra je kombinována s kvalitní polyurethanovou pěnou. U této matrace je taktéž nad pružinami vložena deska s pružným kokosovým vláknem. Snímatelný potah z materiálu MATALA je opatřený proševem s termicky pojeným PES rounem 150g. Výška matrace je 16 cm, tuhost 3, nosnost 110kg. Pod tuto matraci stačí běžný pevný rošt. Čistěni „P“.

Detail produktu | Objednání Standartní rozměr 3200 Kč

Vrátit se na výběr řady matrací...